Home Ogloszenia Poradnik Emigranta Forum Kontakt Redakcja
Forum

Jak tanio dzwonic z Holandii do Polski

wszystko co nie pasuje do innych kategorii

Jak tanio dzwonic z Holandii do Polski

Postprzez Yvonne » 17 sty 2012, o 11:14

Witam,
dopiero co przyjechalam do Holandii i jeszcze nie wiem dokladnie co i jak tutaj dziala, dlatego chcialam prosic o pomoc, szczegolnie tych, ktorzy juz sa zorientowani...interesuja mnie tanie polaczenia telefoniczne z Holandii do Polski. Moi znajomi polecili mi Vectone Mobile, ktora oferuje 1ct/min na komórki i stacjonarne do Polski + 3000 darmowych minut i smsów w sieci Vectone + doładuje za €10, a zyska €20, jak ktos jest zainteresowany to wiecej mozecie znalezc na tej stronie:http://www.vectonemobile.nl/ a tutaj zamowic darmowa karte: http://www.vectonemobile.nl/onlineoffer ... ch=PLsites

Moi znajomi uzywaja juz Vectone dosc dlugo i sa bardzo zadowoleni, ja chyba tez sie zdecyduje, ale najpierw chcialam sie zapytac czy ktos zna jakas lepsza opcje niz ta? Ja niestety nie moglam nic innego znalezc, a widzialam naprawde zle opinie na temat Lyca i Lebara, wiec sobie podaruje...nie chce mi sie z nimi uzerac...Dzieki za pomoc :D

Pozdrawiam,
Yve
Yvonne

Re: Jak tanio dzwonic z Holandii do Polski

Postprzez lena930 » 17 sty 2012, o 17:46

ja od ponad 3 lat uzywam lebara i jestem zadowolona ale do Polski dzwonie ze skypa na stacjonarne nie cale 15euro kwartalnie i gadam i gadam i......Wybrala skypa bo moge rozmawiac prawie z caly swiatem na stacjonalne telefony a taka opcja zaspakaja moje potrzeby :4
lena930
lena930

Postprzez Yvonne » 19 sty 2012, o 16:39

hej...dzieki za info, ja tez glownie uzywam skypea, jak mi internet dziala, ale wlasnie do rodziny to musze na komorke dzwonic, wiec tak szukam najtanszej i dobrej jakosciowo opcji...sprawdzilam lebare, z ciekawosci, nawet, jesli opinie nie sa pochlebne...chociaz ciesze sie, ze ty masz dobre doswiadczenie z nimi...no, ale stawki maja drozsze...9ct...co prawda tak ogolnie napisane na stronie zamowienia...a siec na jakiej dzialaja to KPN, a w przypadku vectone to t-mobile, wiec dobry zasieg powinnien byc w obu przypadkach nawet w tanszej opcji vectone:)
Yvonne

Postprzez izabela1948 » 25 sty 2012, o 20:32

Jesli masz abonament z internetem to możesz przez skype za darmo dzwonić z osobą która też ma skype rzecz jasna. Czytałam przed wyjazdem do Holandii na tym forum o voipie czy coś takiego tez tam jakaś tania opcja dzownienia była.
izabela1948

Postprzez Mikołaj » 11 sie 2012, o 15:21

A ja mam pytanie a jak aktywować te 3000min bo nie mam pojęcia.
Mikołaj

Postprzez konijntje » 3 paź 2012, o 10:27

moze komus sie ta stronka przyda
http://www.televergelijk.nl/goedkoop-be ... -vast.html

pozdrawiam
konijntje

Postprzez lukasrap » 3 paź 2012, o 12:02

Ja mialem przez 4 lata abonament w Vodafonie. I fakt faktem, w pakiecie mialem sms i rozmowy za free, ale tylko tutaj. Dzwoniac do Polski troche drogo to wychodzilo. Moja dziewczyna w tym czasie miala Lebare. Od niedawna jestesmy oboje posiadaczami Lycemobile i jestesmy bardziej zadowoleni. Dzwoniac do Polski na komorke wychodzi lepiej niz w tych dwoch poprzednich sieciach. :) Pozdrawiam.
lukasrap

Postprzez kofeinaoki » 10 paź 2012, o 10:55

Ja korzystam z sieci Lebara, jesli chodzi o polaczenia z Polską uwazam, że jest to dobre rozwiązanie. Płacę 30 euro miesiecznie i moge rozmawiac bez limitu z wszystkimi numerami w Polsce oraz wszystkimi numerami holenderskimi, smsy sle rowniez jak opetana. Jestem zadowolona :)
kofeinaoki

Postprzez PowerProtein » 10 paź 2012, o 15:13

kofeinaoki napisał(a):Ja korzystam z sieci Lebara, jesli chodzi o polaczenia z Polską uwazam, że jest to dobre rozwiązanie. Płacę 30 euro miesiecznie i moge rozmawiac bez limitu z wszystkimi numerami w Polsce oraz wszystkimi numerami holenderskimi, smsy sle rowniez jak opetana. Jestem zadowolona :)

a to jakas promocja ? Czy tak juz na stale ?...
the pain you feel today will be the strength you feel tomorrow....

Odzywki i suplementy diety oraz SPORTOWE FORUM !

www.PowerProtein.nl

Zapraszam

gg: 3845479
PowerProtein

Postprzez dagusia » 10 lis 2012, o 16:43

Najlepiej poprzez Voip - tanie połączenia telefoniczne
dagusia

Postprzez leila_69 » 12 lis 2012, o 02:11

Witam Forumowiczów,

chciałam gdzieś zacząć skrobać, to może najpierw o Lebarze

Do 3.stycznia 2013 oferta UNLIMITED

z www.lebara.nl

"Lebara Unlimited

Lebara Unlimited expires 30 days after activation. Includes national and international SMS messages and calls from the Netherlands to landlines and mobile numbers in China, Hungary, India, Latvia, Lithuania, Poland, Romania and the Netherlands, and to Lebara voicemail, + 300MB mobile data. Private non-commercial use only. Maximum of 60 minutes per call. Limited to 3.000 minutes per top-up to calls to the countries included in this offer, plus 240 minutes/day to Dutch Lebara numbers. Limited to 3.000 SMS messages per top-up to the countries included in this offer, plus 150 SMS/day to Dutch Lebara numbers. All other calls, SMS and MMS messages and mobile data usage outside the free 300MB will be charged at Lebara’s standard rates from your regular call credit. Excludes roaming and paid service and information numbers. No rights can be derived from this publication. Subject to change and errors."

[tłumaczenie google]
"Lebara Nieograniczony

Lebara Nieograniczona wygasa 30 dni po aktywacji. Obejmuje krajowe i międzynarodowe połączenia i wiadomości z Holandii do telefonów stacjonarnych i komórkowych w Chinach, Indiach, na Węgrzech, Łotwie, Litwie, Polsce, Rumunii i Holandii, a także do poczty głosowej, + 300MB Lebara danych mobilnych. Prywatne niekomercyjne użytku. Maksymalnie 60 minut na rozmowy. Ograniczone do 3000 minut na top-up do połączenia do krajów objętych tą ofertą, plus 240 minut / dzień do holenderskich numerach Lebara. Ograniczona do 3,000 wiadomości SMS na doładowania do krajów objętych tą ofertą, plus 150 sms / dzień do holenderskich numerach Lebara. Wszystkie inne połączenia, SMS, MMS oraz korzystanie z mobilnego danych poza wolnych 300MB będą pobierane według stawek standardowych Lebara jest z regularnego doładowania. Wyklucza roamingu i opłacone usługi i informacje numery. Nie można wysnuwać z tej publikacji. Temat do zmian i błędów.

w skrócie:
płacisz 30Eur i przez 30 dni dzwonisz i smsujesz "bez ograniczeń" do 7krajów plus masz 300 mb do wykorzystania
AvB
leila_69

Postprzez zadziorek » 9 gru 2013, o 16:16

z polski do holandii można dzwonić za darmo. to wiem na 100%, bo sprawdziłam;p moja mam dzwoni do mnie przez specjalny nr-kod i rozmawiamy bez opłat w ogóle. tylko mama musi mieć ze swojego telefonu darmówki na stacjonarne, żeby te kody działały. także polecam
zadziorek

Postprzez samuel » 16 gru 2013, o 15:18

polecam Skype. taniej nie ma;p a jak ktoś koniecznie chce wydać pieniądze, to klucz mobile 20gr/min z polski
samuel

Postprzez police » 17 gru 2013, o 11:53

ja tez uzywam alenumeru i jestem w 100% zadowolona:) rzeczywiscie sie dzwoni za free i nawet nie przeszkadza to kombionowanie z kodami;p
police

Postprzez samuel » 19 gru 2013, o 14:17

no jeszcze moji znajomi mówili mi ostatnio, ze używają takiego czegoś jak VOIP Easy Call i że to im hula jak ta lala. nie wiem na czym to dokładnie polega, ale oni zachwalają. Ja osobiście preferuje skype i połączenia internetowe bo sie widać, słychać, tylko na szczęście nie czuć;p
samuel

Następna strona

Powrót do HOLANDIA OGÓLNIE