Home Ogloszenia Poradnik Emigranta Forum Kontakt Redakcja
Forum

wymeldowanie z nl

wszystko co nie pasuje do innych kategorii

wymeldowanie z nl

Postprzez madzialena84 » 10 sty 2009, o 22:27

hej!mam pytanko.jestem zameldowana w holandii.przyjechalam do polski na urlop i postanowilam zostac juz tu na stale.chce sie wymeldowac z holandii.ale nie moge tam pojechac i stawic sie osobiscie w gemeente.czy moge wymeldowac sie np.listownie lub przez internet?czy jest taka mozliwosc?z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
madzialena84

Postprzez kriss » 12 sty 2009, o 11:29

nie ma problemu, jesli masz swoj e- podpis w gminie. na telefon, przez list czy przez kogos nie wymeldujesz sie. ratunkiem jest internet. pozdrawiam.
nic co ludzkie, nie jest mi obce
kriss

Postprzez madzialena84 » 12 sty 2009, o 16:00

dzwonilam dzis do gemeente i powiedzieli mi,ze nie ma problemu z wymeldowaniem zarowno listownie jak i przez internet.potrzebuje tylko oswiadczenia,ze chce sie wymeldowac lub wypelnionego wniosku z gemeente,podpisu,kopii paszportu i wyciagu z gminy,ze mam meldunek w polsce.i to moge wyslac do nich listem lub tez mailem.pozdrawiam!!!
madzialena84

Postprzez kriss » 12 sty 2009, o 16:19

ja nie jestem 100 procent pewny, bo sie nie wymeldowywalem z tad. jesli tak,to sorry za pomylke. to widocznie zalezy od prowincjj. pozdrawiam.
nic co ludzkie, nie jest mi obce
kriss

Postprzez madzialena84 » 12 sty 2009, o 16:26

nie ma zo przepraszac :).dziekuje tak w ogole za reakcje na moje pytanie.rowniez pozdrawiam!
madzialena84

Powrót do HOLANDIA OGÓLNIE