Home Ogloszenia Poradnik Emigranta Forum Kontakt Redakcja
Forum

Praca bez pośrednika

wszystko co dotyczy pracy oprócz ogłoszeń

Praca bez pośrednika

Postprzez Prokopejszyn » 1 maja 2011, o 10:49

Witam szukałem na forum i nic nie znalazłem na ten temat. Chodzi mi o prace bez biura posredniczego. Jak to mozna załatwic co jest potrzene. Che pojechac w czewcu na ok 3 miesiace z kolegami razem nas bedzie 5(w tym roku piszemy mature) . Chce sie dowiedziec gdze szukac pracy w holandi mieszkania itp. biuro sosrednicze berze ok.20-30%.I jakie sa szanse zatrudnienia dla nas.
Prokopejszyn

Re: Praca bez pośrednika

Postprzez Soehne_Mannheims » 2 maja 2011, o 19:17

potrzebna jest wiedza doswiadczenie znajomosc jezyka i duzo szczescia. zreszta nie wierz zbytnio w opowiesci "z krypty".
pracowalem z polakami w tym samym zakladzie pracy, oni byli na kontrakcie i zarabialismy to samo, a czasem ja wiecej. wiec nie mysl jak typowy Polak o "krwiopijcach" z agencji posrednictwa pracy.
co do mieszkan to polecam http://www.kamernet.nl , ale raczej ciezko bedzie znalezc tam mieszkanie czy pokoj na 3 miechy np/ ciezko nie znaczy ze jest to niemozliwe.

i niestey powiem ci cos co moze cie troche zastanowi:
-jezeli szukasz pracy z 4 kolegami u pracodawcy holenderskiego bez agencji - nie masz szans
-jezeli szukasz pracy dla Waszego zestawu przez agencje - nie masz szans
-jezeli wyjedziecie na slepo - :hi: powodzenia.
radzilbym sie dobrze przygotowac. wziac jakies 1000 euro na glowe i probowac :-)
Soehne_Mannheims

Powrót do PRACA